Pomoc droga Warszawa

Biznes Polecane Usługi

Turyści, którzy decydują się przyjechać do Warszawy własnym samochodem lub planują wynająć samochód w stolicy, powinni rozważyć wykupienie ubezpieczenia na wypadek awarii, kiedy trzeba już wołać głośno: pomoc drogowa Warszawa. Ważne jest również posiadanie przy sobie numerów telefonów do służb ratunkowych lub autoryzowanych serwisów samochodowych wraz z innymi dokumentami dotyczącymi samochodu.

Pomoc drogowa Warszawa i okolice

Pomoc drogowe w Warszawie działa bardzo sprawne. W przypadku awarii wystarczy tylko zadzwonić. Gwarantujemy pełen zakres pomocy samochodowej: usunięcie uszkodzonego samochodu, skierowanie do serwisów MOT i warsztatów oraz porady prawne w przypadku jakiegokolwiek sporu sądowego. Krajowy Pogotowie Drogowe powinien być na miejscu w ciągu maksymalnie 60 minut (w zależności od odległości i miejsca awarii lub wypadku). Opłata za te usługi zależy od tego, co jest wymagane i od odległości, co ma znaczenie, gdy uszkodzony samochód trzeba przetransportować np. Do warsztatu.

 

Jeśli wynajmujesz samochód lub korzystasz z prywatnego samochodu, zdecydowanie zalecamy zabranie ze sobą odpowiednich numerów telefonów tych usług przed wyruszeniem w podróż. W razie wypadku lub awarii numery tych usług można uzyskać również w lokalnych służbach ratowniczych lub policji.